Wybory Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska!
Dnia 5 marca 2026 r., w naszej szkole- jako okręgu wyborczym nr 4, odbyła się II tura wyborów do MRMG. W walce o mandat radnego zmierzyło się 19 elektorów, którzy prezentowali swoje kandydatury i przedstawiali pomysły, jakie chcieliby zrealizować działając w Młodzieżowej Radzie.
czytaj dalej: Wybory Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska!

