Konkursy
-
Jakże miło poinformowac wszystkich, że JACEK KUNDA- uczeń klasy 4E przeszedł do III etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Energetycznej "Euroelektra". Etap centralny odbędzie sie 25 kwietnia na Politechnice Opolskiej. Każdy laureat i finalista oprócz nagród rzeczowych zwolniony jest z części pisemnej egzaminu zawodowego a także otrzymuje preferencyjne warunki przy rekrutacji na studia na wybranych Uczelniach Wyższych. Trzymamy kciuki- niech Opole będzie Twoje !!!!!!czytaj dalej: .
-
Gratulujemy zwycięskim klasom!
czytaj dalej: Gratulujemy zwycięskim klasom!W grudniu 2023r.odbył się konkurs dla wszystkich klas ZSE w Gdansku" Branżowa choinka".
Gratulujemy 1 Miejsca dla klasy 1K pod opieką wych.P. K. Ignaczewskiej
2 Miejsce przypadło klasie 1F, wych.P.A.Góra.
-
Rozdanie nagród za udział w olimpiadzie z języka angielskiego
Dnia 20 listopada w gabinecie Pani Dyrektor Agnieszki Musyt-Lewandowskiej zostały wręczone nagrody za udział w Olimpiadzie z Języka angielskiego. Do konkursu, który odbył się 20 pażdziernika przystąpiło 120 uczestników a oto najlepsi z najlepszych stanęli na podium: I miejsce Alan Drygalski kl. 2K, II miejsce Łukasz Łachwicz kl.4P, III miejsce Adam Brużek kl. 5O. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.czytaj dalej: Rozdanie nagród za udział w olimpiadzie z języka angielskiego -
Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra"
Jakże miło poinformować wszystkich, że Jacek Kunda z klasy 4E przeszedł do kolejnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej " Euroelektra". Jest jednym z 49 uczniów z całej Polski, który będzie zmagać się z trudnymi zadaniami z branży energetycznej. Gratulujemy i trzymamy kciuki!czytaj dalej: Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" -
-
Zespół anglistów zaprasza
Zespół anglistów zaprasza uczniów do sprawdzenia swojej wiedzy językowej podczas olimpiady języka angielskiego.czytaj dalej: Zespół anglistów zaprasza -
.
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficzno-graficznym "Matematyka na wakacjach"czytaj dalej: . -
.
Gratulacje dla wszystkich uczestników szkolnego konkursu profilaktycznego "ŻYCIE BEZ UZALEŻNIACZY DUŻO WIĘCEJ DLA MNIE ZNACZY!" 🤗💪 Wykonaliście bardzo pomysłowe i skłaniające do refleksji prace.
czytaj dalej: . -
-
-
OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - FINAŁ DIECEZJI
W czwartek 20 kwietnia 2023 roku w katedrze w Gdańsku Oliwie rozpoczął się Mszą Świętą, finał Archidiecezji Gdańskiej Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. W finale udział wzięło 3 uczniów z naszej szkoły: Kacper Kokoszka z kl. 4 G, Stanisław Ptak z kl. 3 D i Norbert Bańka z kl. 3 K.
czytaj dalej: OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - FINAŁ DIECEZJI


