📢 ZSE dołączył do programu "SZKOŁA PRZYJAZNA DIABETYKOM"!💪💊🍀
Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą CukierAsy zorganizowało 3 czerwca szkolenie dla nauczycieli, w którym uczestniczyła również kadra Energetyka.
czytaj dalej: 📢 ZSE dołączył do programu "SZKOŁA PRZYJAZNA DIABETYKOM"!💪💊🍀

