Uczniowie ZSE na pierwszym miejscu w konkursie „Fahrenheit. Kompetencje przyszłości"
W miniony czwartek, 11 czerwca, podczas wielkiego finału w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, nasi uczniowie udowodnili, że przyszłość technologii i IT należy do nich. Uczniowie Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku zdobyli I miejsce w pierwszej edycji prestiżowego konkursu „Fahrenheit. Kompetencje przyszłości”, organizowanego przez Związek Uczelni Fahrenheita (FarU).
czytaj dalej: Uczniowie ZSE na pierwszym miejscu w konkursie „Fahrenheit. Kompetencje przyszłości"

