Drodzy Rodzice,

Zapraszamy Was - jeszcze w tym roku - na trzy sobotnie spotkania: 16.11, 30.11 i 14.12 w godzinach 9.00-13.00 do Centrum Pomocy Dzieciom Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w Gdańsku.

Jeśli chcecie nauczyć się z troską, odpowiedzialnie lecz także taktownie i z poszanowaniem potrzeb oraz praw Waszych dzieci reagować na ich niełatwe rozwojowe kryzysy związane z dorastaniem i dojrzewaniem, proponujemy Wam ciekawe, intensywne trzy spotkania.

Zajęcia dotyczyć będą zagadnień rozwoju psychoseksualnego dzieci i młodzieży.

Nauczycie się w ich trakcie:

- jak rozumieć niepokojące sygnały dotyczące rozwijającej się sfery zdrowia psychoseksualnego Waszych dzieci i odróżniać te, które naprawdę są groźne od tych, które świadczą o prawidłowym i harmonijnym dojrzewaniu!

-jak dostrzegać i reagować na zagrożenia związane z korzystaniem z Internetu i stałej obecności smartfonów w życiu Waszych dzieci!

-będziecie mieli okazję poznać i rozwinąć ważne umiejętności służące komunikowaniu się z dzieckiem, zwłaszcza w kłopotliwych sytuacjach związanych z dojrzewającą seksualnością!

 

Zajęcia prowadzić będą psycholodzy-terapeuci naszej placówki, a odbywać się będą w Centrum Pomocy Dzieciom FDDS w Gdańsku, ul. Jana Uphagena 18. Udział w zajęciach jest całkowicie nieodpłatny dzięki temu, że zadanie finansowane jest ze środków Miasta Gdańska.

Wasze zgłoszenia przyjmujemy już od dziś, drogą telefoniczną i mailową

Tel: 58 718 73 68,  E-mail: cpdgdansk@fdds.pl

Pośpieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona.