Od kilku lat współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Pracownicy i wolontariusze Fundacji poprzez swoją działalność pragną dostarczyć chorym dzieciom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, a wniosą w ich życie radość, siłę i nadzieję na przyszłość.

Tym razem ZSE pragnie spełnić marzenie 14-letniej Leny, podopiecznej Fundacji, niezwykle uzdolnionej artystycznie młodej kobiety. Marzeniem dziewczynki jest otrzymanie różowego iPhone 13 o pamięci 256 GB wraz z słuchawkami. Okazało się, że telefon, który posiada w tej chwili, zacina się i przestaje prawidłowo działać. Lenie szczególnie zależy na dużej pamięci, ponieważ lubi robić zdjęcia i nagrywać filmiki.

W środę, 29 marca, odbędzie się w naszej szkole kiermasz książek i ozdób wielkanocnych przygotowanych przez Klub Seniora im. Św. Józefa przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie, który w ten sposób wspiera spełnienie marzenia Lenki.

Kiermasz odbędzie się w ciągu dnia na holu przy barze, a w czasie zebrań z rodzicami – na parterze przy wejściu do szkoły.

Zachęcamy do wsparcia marzenia Lenki, naszym marzeniem jest zobaczyć uśmiech na twarzy dziewczynki :)

Gorąco pozdrawiamy,
pedagog - Agnieszka Wojda
wolontariusz Fundacji - Nataniel Słomski 4Gg
kochani-426245.jpg