Przejdź do treści
Przejdź do menu
Mapa strony
Wycieczka do Malborka - Zespół Szkół Energetycznych (Technikum nr 13, Branżowa Szkoła I stopnia nr 10)
REJESTRACJA
LOGOWANIE
Zespół Szkół Energetycznych
Technikum nr 13
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 10
Menu główne
GPE
Pokaż/ukryj menu
Szkoła
Wykaz nauczycieli
Organizacja roku szkolnego 2025/2026
Historia szkoły
Dokumenty szkoły
Grono Pedagogiczne
Zawody
Przetargi i zamówienia publiczne
RODO
Uczeń
Wykaz podręczników 2025/2026
Egzaminy poprawkowe
MATURA 2026
Plan lekcji 2025/2026
Egzamin zawodowy
Harmonogram zajęć na basenie 2025/26
Rzecznik Praw Ucznia
Kursy
Pedagog szkolny i psycholog szkolny
Materiały dla maturzystów
Wzory druków
Duplikat świadectwa lub legitymacji szkolnej
Biblioteka
Zajęcia pozalekcyjne
Rada Samorządu Uczniowskiego
Osiągnięcia
Konkursy
Oferty pracy
Grafika komputerowa
Rodzice
Rada Rodziców
Wsparcie psychologiczno - pedagogiczne
Stypendia
Wyprawka szkolna
Rekrutacja
Regulamin rekrutacji 2026/27
Oferta szkoły
Poznaj ZSE
Rekrutacja cudzoziemców
NABÓR POMORZE
Współpraca
Współpracujemy z
Spotkania Zawodoznawcze
Projekty unijne
Zrównoważony Rozwój
Gdańsk Miastem Zawodowców
Energetyk na europejskim rynku pracy
Informatyk na arenie międzynarodowej
Cyfrowa szkoła – Cyfrowa przyszłość
Praktyki szkolne
Wycieczki zagraniczne
Kontakt
Basen
Deklaracja dostępności
BIP
Wycieczka do Malborka
Strona główna
Galeria
Wycieczka do Malborka
29.04.2022
Galeria
W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy 2G wzięli udział w wycieczce do Malborka. Niemal cały dzień poświęcili na zapoznanie się z historią zamku i obejrzenie niezwykłych, pieczołowicie odrestaurowanych wnętrz.
Podziel się:
Wyślij email do znajomego
Facebook
powrót do góry