Krystian najlepszym pływakiem w szkole!

Dziś czołówka szkolnych pływaków rywalizowała w mistrzostwach szkoły. Każdy chciał stanąć na podium i zakwalifikować się do szkolnej reprezentacji.

Czasy uzyskane w eliminacjach wyłoniły czterech zawodników, którzy w finałowym wyścigu mieli przystąpić do ostatecznej rozgrywki. Zaskakujące, że aż dwóch uczniów klasy pierwszej zakwalifikowało się do finału. W decydującym wyścigu zaskoczenia nie było, wygrał Krystian Brzozowski z klasy 3K z czasem 27,30 sek. i właśnie Krystian został Mistrzem Szkoły. Gratulujemy.

Drugie miejsce zajął Kuba Masłyk z klasy 1B (27,8 sek.), a trzeci był Oskar Kołtoński z klasy 3K (28,51 sek.).

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Targońska.