Zgodnie z tadycją w minionym czasie nasi uczniowie wzięli udział w dwóch konkursach biblijnych: 27. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz w Wojeówdzko-Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. A. Kard. Hlonda.

Od 8 do 9 marca 2023 roku ok 100 uczniów wzięło udział w eliminacjach szkolnych Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Gratulumemy 3 uczniom z najwyższą punktacją, kórzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie diecezjalnym 20.04.2023 roku. Są to: Kokoszka Kacper z kl. 4G, Ptak Stanisław z kl. 3D oraz Bańka Norbert z kl. 3K.

Z kolei 10 marca 2023 roku 11 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w etapie rejonowym Wojeówdzko-Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. A. Kard. Hlonda, który odbył się w parafii pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku Zaspie. Udział w etapie rejonowym wzięli: Bańka Norbert z kl. 3K, Dziórawiec Jan z kl. 3O, Łubkowski Patryk z kl. 4F, Kokoszka Kacper z kl. 4G, Kropacz Kacper z kl. 3P, Pałasz Kacper z kl. 3D, Ptak Antoni z kl. 3D, Ptak Stanisław z kl. 3D, Redzimski Adam z kl. 3K, Strysik Dawid z kl. 3D i Sulak Paweł z kl. 1E. Gratulujemy uczniom zakwalifikowania się do etapu rejonowego i czekamy z niecierpliwościa na wyniki tego etapu. Uczniów do konkursów przygotował Konrad Caban. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Marzena Karzarnowicz.