Za nami niesamowite zawody bowlingowe!

Energetyk zajął drugie miejsce w wojewódzkim finale Międzyszkolnych Mistrzostw Bowlingowych.

W meczu o pierwsze miejsce po emocjonującej rozgrywce przegraliśmy ze słynnym III LO z Gdyni. Już się umówiliśmy na rewanż.

Nasi zawodnicy byli w super formie. Ustanowiliśmy dwa nowe rekordy szkoły: drużynowy – 1460 pkt. (poprzedni rekord wynosił 1376 pkt.) i indywidualny: Karol Kohnke uzyskał 323 pkt. (poprzedni rekord Tomka Kleinschmidta wynosił 321 pkt.).

W drużynie wystąpili: Łukasz Niklas, Mikołaj Fiedor, Sebastian Sojka, Karol Kohnke, Kuba Pelowski, Paweł Błędzki.

DZIĘKUJEMY!

Dzisiejszy wynik to kontynuacja wieloletnich sukcesów odnoszonych przez ZSE w bowlingu.

W ciągu ostatnich siedmiu lat Energetyk pięć razy został Mistrzem Gdańska i zdobył 6 medali na mistrzostwach województwa, w tym dwa złote.