Strona główna - Zespół Szkół Energetycznych (Technikum nr 13, Branżowa Szkoła I stopnia nr 10)

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Rozdanie nagród za udział w olimpiadzie z języka angielskiego

  Dnia 20 listopada w gabinecie Pani Dyrektor Agnieszki Musyt-Lewandowskiej zostały wręczone nagrody za udział w Olimpiadzie z Języka angielskiego. Do konkursu, który odbył się 20 pażdziernika przystąpiło 120 uczestników a oto najlepsi z najlepszych stanęli na podium: I miejsce Alan Drygalski kl. 2K, II miejsce Łukasz Łachwicz kl.4P, III miejsce Adam Brużek kl. 5O. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.
 • "Efektywne społeczeństwo - pobudzenie świadomości młodzieży w zakresie efektywnego wykorzystania energii".

  Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku w październiku i listopadzie bieżącego roku wziął udział w Projekcie pn. "Efektywne społeczeństwo - pobudzenie świadomości młodzieży w zakresie efektywnego wykorzystania energii".

 • Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra"

  Jakże miło poinformować wszystkich, że Jacek Kunda z klasy 4E przeszedł do kolejnego etapu Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej " Euroelektra". Jest jednym z 49 uczniów z całej Polski, który będzie zmagać się z trudnymi zadaniami z branży energetycznej. Gratulujemy i trzymamy kciuki!
 • Wyjście klasy 2d na Politechnikę Gdańską

  W dniu 10 listopada na zaproszenie Politechniki Gdańskiej klasa 2d uczestniczyła w konferencji Stowarzyszenia Elektryków. Uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat przyszłości energetyki oraz zapoznać się z nowymi trendami w branży. Przed konferencją oraz podczas przerw można było odwiedzić stoiska firm związanych z branżą. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

grudzień 2023

powrót do góry