Strona główna - Zespół Szkół Energetycznych (Technikum nr 13, Branżowa Szkoła I stopnia nr 10)

Zespół Szkół Energetycznych
Technikum nr 13
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 10

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • XIII Wojewódzki konkurs multimedialny MOJE PASJE 2024 - proszę o publikację na FB i stronie szkoły

  Zapraszamy wszystkich uczniów  do udziału  w konkursie multimedialnym: MOJE PASJE

 • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Liturgicznej

  W dniach 12-13 kwietnia 2024 roku reprezentacja naszej szkoły (Paweł Sulak 2E, Antoni Ptak 4D, Stanisław Ptak 4D, Kacper Kropacz 4P) pod opieką Konrada Cabana brała udział w etapie finałowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej w Krakowie.

 • Klasa 1E w Eksperymencie

  9 kwietnia klasa 1E wybrała się do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni na warsztaty „ Nie igraj z uzależnieniem”. Zajęcia przybliżyły uczniom temat jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych- uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Po warsztatach uczniowie mieli możliwość zwiedzania interaktywnej wystawy, gdzie uczyli się o człowieku i otaczającym go świecie w aktywny i przyjemny sposób, przez zabawę.
 • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

  22 marca 2024 roku grupa uczniów wraz z katechetami Konradem Cabanem i Sławomirem Detmerem udała się do Wejherowa na ekstremalną drogę krzyżową. Po dojechaniu na miejsce i zwiedzeniu placu miejskiego wraz z zabytkowym kościołem oo. Franciszkanów udaliśmy się na Kalwarię Wejherowską, gdzie odbyliśmy drogę krzyżową. Uczniowie mieli okazję nieść własnoręcznie wykonany krzyż oraz odczytać rozważania. Dziękujemy oo. Franciszkanom za otwarcie kaplic kalwarii.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

kwiecień 2024

powrót do góry