Strona główna - Zespół Szkół Energetycznych (Technikum nr 13, Branżowa Szkoła I stopnia nr 10)

Zespół Szkół Energetycznych
Technikum nr 13
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 10

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Liturgicznej

  W dniach 12-13 kwietnia 2024 roku reprezentacja naszej szkoły (Paweł Sulak 2E, Antoni Ptak 4D, Stanisław Ptak 4D, Kacper Kropacz 4P) pod opieką Konrada Cabana brała udział w etapie finałowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej w Krakowie.

 • Klasa 1E w Eksperymencie

  9 kwietnia klasa 1E wybrała się do Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni na warsztaty „ Nie igraj z uzależnieniem”. Zajęcia przybliżyły uczniom temat jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych- uzależnienia od substancji psychoaktywnych. Po warsztatach uczniowie mieli możliwość zwiedzania interaktywnej wystawy, gdzie uczyli się o człowieku i otaczającym go świecie w aktywny i przyjemny sposób, przez zabawę.
 • EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

  22 marca 2024 roku grupa uczniów wraz z katechetami Konradem Cabanem i Sławomirem Detmerem udała się do Wejherowa na ekstremalną drogę krzyżową. Po dojechaniu na miejsce i zwiedzeniu placu miejskiego wraz z zabytkowym kościołem oo. Franciszkanów udaliśmy się na Kalwarię Wejherowską, gdzie odbyliśmy drogę krzyżową. Uczniowie mieli okazję nieść własnoręcznie wykonany krzyż oraz odczytać rozważania. Dziękujemy oo. Franciszkanom za otwarcie kaplic kalwarii.
 • REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

  W dniach od 13 do 15 marca 2024 w naszej szkole odbywały się rekolekcje wielkopostne przygotowane przez parafię rzym.-kat. pw. NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku zatytułowane: "Rekolekcje o śmierci budzące do życia".

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

kwiecień 2024

powrót do góry